TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİ

HELEZONİK JİLETLİ TEL

HELEZONİK JİLETLİ TEL

Sınır bölgelerinde, askeri alanlarda, özel mülklerde, villa bahçelerinde ve çeşitli benzeri yerlerde jiletli tel kullanımı oldukça yaygındır. Hırsızların ya da dışarıdan herhangi bir şekilde zarar verecek canlıları engellemek adına oldukça yüksek önlem kapasiteleri bulunur. Aşılmaları zordur. Kesici jiletleri sayesinde herhangi bir canlının kolaylıkla girmesini büyük oranda önler. Üstelik dış dünya ile olan irtibatı da kesmediği için tercih listesinde ilk sıralarda yer alır.

DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

GALVANİZLİ TEL ÖRGÜ

GALVANİZLİ TEL ÖRGÜ

Havaalanı, askeri bölgeler, özel güvenlik alanları, kamusal alanlar ve özel mülklerin, kimi zaman sınırlarını belirlemek, kimi zaman ise güvenliğini sağlamak için çevreleyen bariyer sistemleri, kendi içerisinde yüklendikleri misyonlara göre pek çok guruba ayrılırlar.

PVC KAPLI TEL ÖRGÜ

PVC KAPLI TEL ÖRGÜ

Sıcak Daldırma Galvaniz üzerine UV ışınlarına dayanıklı pvc kaplamadır. Galvaniz Kaplama Oranı 80 gr/m2,kaplama kalınlığı 1mm dir.

DİKENLİ TEL

DİKENLİ TEL

Dikenli tel galvanizli kaplama yöntemi ile %99 saf çinko ile 450 derece eriğinde sıcak daldırma galvaniz usulü konvansiyonel sarım sıcak daldırma galvaniz teldir.
Kilo ile veya metre ile fiyatlandırılmaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Panel Çit

fencing-systems

Tel Örgü

Galvaniz Tel (9)

Gabione

kutu-gabione

Spor Sahaları

spor-sahasi1

Ferforje

Ferforje-nedir01

Barınaklar

hayvan-barinagi